top of page

FRP

Fantastik Rol Yapma Oyunu

FRP (Fantasy Role Playing), adından da anlaşılabileceği gibi fantastik rol yapma oyunudur. Bu tür oyunları oynarken bir bilgisayar veya konsola ihtiyacınız yok. Oyundaki amacınız eğlenmek ve rol yapmaktır. İstediğiniz şekilde hareket etmekte ve istediğiniz şeyi düşünmekte özgürsünüz. Tabii girdiğiniz rolden çıkmamak kaydıyla.

Fotor_AI (11).png
Fotor_AI (12).png

LARP

Live-Action Role Playing(Gerçek Zamanlı Rol Yapma Oyunu)

Gerçek Zamanlı Rol Yapma Oyunu, katılımcıların fiziksel olarak karakterlerini canlandırdığı bir rol yapma oyunu türüdür. Oyuncular, karakter olarak birbirleriyle etkileşime girerken, gerçek dünya ortamları tarafından temsil edilen kurgusal bir ortamda hedeflerin peşinden giderler.

Kutu Oyunları

Masa oyunu (Board Game)

Bir masa etrafında bir ve birden çok sayıda kişi ile oynanan, malzeme ve materyallerin bir kutu içerisinde yer aldığı, eğlenceli oyunlardır. Kutu oyunları aynı zamanda kişilerin kültürel anlamda bilgi birikimlerini artırmakta ve kişilerdeki yeteneklerin keşfedilmesini sağlamaktadır.

26292d92-901a-46ab-ada1-858a83e7b5d0.jpg

Dövüş Oyunları

Dövüş Oyunu (格闘ゲーム)

İki kişinin birbirine karşı, özgün ve çeşitli özelliklere sahip karakterleri yöneterek diğerini yenmeye çalıştığı video oyunlarıdır. Bu oyunların en çekici özelliği, oyuncunun tek sınırının kendisi olmasıdır. Guilty Gear ve Street Fighter gibi oyunların oynanacağı müsabaka için oyun kolunu kap ve rekabete katıl!

After Party

Metuconun ilk gününün akşamı bütün yorgunluğunuzu atacağınız After Party! Neon ışıkların arasında METUCON'un en punk çeteleri ile birlikte dans ve eğlence dolu partimiz için biletlerinizi etkinlik günü stantlarımızdan alabilirsiniz.

Fotor_AI (17).png
bottom of page