top of page

Oyun Kayıtları

Oyun kayıtlarımız 4 Mayıs 23.59'da son bulacaktır. İstediğiniz oyuna girebilmeniz için oyun kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu süre içinde oyuncu kaydı yapamasanız bile oyunları inceleyebilir, Metucon'da geç kayıt masamızdan oyun kaydınızı yapabilirsiniz. 

LARP kayıtları da aynı form üzerinden olacaktır.

6 Mayıs Cumartesi

7 Mayıs Pazar

METUCORP 2023 LARP TANITIM YAZISI

6 Mayıs Cumartesi & 7 Mayıs Pazar

Night City, Time of Red’in etkilerini var gücüyle geri sarmaya uğraştı. Bu uğraşlar sonucunda yeni ve eskisinden daha büyük bir şehir oldu. Yeni şehir komplekslerinin açılmasıyla konut sorunu çözüldü ve şehrin gözbebeği polis departmanı [bu kısım bir takım baskılarla yazdırılmıştır] şehri işe yaramaz ve serserilerden arındırdı [aslında arındırdığı falan yok, sadece zengin mahallelerinde gezmiyorlar].

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunları her on yıl buluşmalarında: “Abi, biz niye böyle ayrı ayrı çalışıyoruz ya? Kendi şirketimizi kursak bu zenginlerden kat kat iyi iş beceririz.” dedikten sonra METUCORP kuruldu [‘Çift Başlı Ejderha’nın gölgesinde]. Ortadoğu ve Avrupa’da çok büyük işlere imza attıktan sonra kapitalizmin kalbi Amerika’da bile faaliyet göstermeye başladılar. Zamanla mezunlar kendilerini tatmin edecek kadar para kazanıp sırayla emekli oldular [olmaya zorlandı] ve yerlerini genç yeteneklere bıraktılar. Şirket, mezunların çizdiği yolda ilerlemeye devam etti. Fakat bundan 50 yıl önce iki önemli değişim oldu: METUCORP merkezini Night City’ye taşıdı ve şirket yönetiminde devrimi andıran bir şey yapılarak Whitfield’lar [kukla mı, kuklacı mı?] başa geçirildi.

 

Bu değişimlerle METUCORP mezunların çizdiği yoldan, hayat kalitesini geliştirme amacından, sapıp para getiren her sektör üzerinde çalışmaya başladı: Biyoteknoloji, eczacılık ve enerji. Medya, finans ve lojistik. Robotik, Silah teknolojileri, paralı askerlik… Sektördeki rakiplerinin başına gelen talihsizliklerden [kaza olmadığını herkes biliyor] ve kendisine meydan okuyan yeni firmaları satın almasıyla [ejderha her zaman açtır] giderek büyüyen METUCORP, halk arasında “Orochi of the Middle East” lakabı ile bilinmeye başlanmıştır.

 

Yıl 2124, Night City’nin en büyük şirketi METUCORP’un lideri Clei van Whitfield vefat etti. Bunun üzerine METUCORP SÜREKLİLİK PROTOKOLÜ’nün 132. maddesinin 12. bendinin 31. fırkasının 26. paragrafına göre:

 

Toplamı en az %70’e ulaşacak şekilde hissedarlar yüksek yönetim merkezinde toplanır ve müzakereler başlar. 24.00’da alınan karar kesindir ve değiştirilemez. Bu süre içinde şirketin tüm işleri aksaksız ve var olan protokollere göre ilerler.

 

Şirketin büyük oyuncuları, hepsi METUCORP pastasına aç, METUCORP şirket binasının kozmik odasında yerlerini alır.

 

Milet Medya [DinoDan was here] tarafından düzenlenmiştir.

bottom of page