Oyunlara kayıt olmak için RPG bileti satın alıp, biletinizdeki şifreyle birlikte RPG Kayıt Formu’nu doldurmanız gerekmektedir.

Listeyi bilgisayar üzerinden görüntülemeniz tavsiye edilir.

Bilet almak için aşağıdaki banka hesaplarına 35 TL’lik ödeme yapıp, açıklamaya “İsim-Soyisim, Telefon No, ve FRP” yazarsanız 24 saat içerisinde online biletinizi whatsapp üzerinden edinebileceksiniz.

İş Bankası IBAN:

TR27 0006 4000 0014 2690 1773 94

ALICI: HÜSEYİN BERKAN ORTAKAN

Açıklama: İsim-Soyisim, Telefon No, “FRP”

Ziraat Bankası IBAN

TR81 0001 0013 0579 3778 5450 02

ALICI: HÜSEYİN BERKAN ORTAKAN

Açıklama: İsim-Soyisim, Telefon No, “FRP”

Oyunların tanıtım yazıları için:

4 Haziran Cumartesi günü açılan oyunların tanıtım yazıları için tıklayınız

5 Haziran Pazar günü açılan oyunların tanıtım yazıları için tıklayınız

Başında bulunan oyunlar ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantazi Topluluğu GM’leri tarafından oynatılmaktadır.

Oyun AdıSistemSettingOyuncu SayısıOyunculardan beklenen tecrübe miktarıGM AdıOyundaki Hassas İçerikler
Esrarengiz Bir MelodiCall of Cthulhu 7th EditionLovecraft Country5TecrübesizEmre EsenBir cesedi incelemeleri gerekecek, düzgün muhafaza edildiği için çürümüş veya parçalanmış değil. Adli tıp uzmanı tek bir karakterin incelemesi yeterli.
Beyaz Prenses bir esinti, Bordo Şarap bir düş, Soylu Kan dinmez bir arzud20RAVENLOFT8Yeni başlayanKubilay AydınYok
Akdeniz'in KanıVampire The Masquerade 5th EditionWorld of Darkness5Yeni başlayanDeniz YıldırımGenel olarak zombiler, çürümüş et ve doku tasvirleri, bazı psikolojik korku unsurları ve siyasi entrikalar bu oyunda bulunmaktadır.
Brona of ChervenCthulhu 7th EditionDark Ages Dreamlands4TecrübesizHandenaz CeylanKıtlık, kan
Dark RescueD&D 3.5Ravenloft4-6 (8)TecrübeliA. Emre ÇobanoğluKlasik bir Ravenloft oyunundan beklenebileceği seviyede rahatsız edici öğe içerir.
Behind the CurtainD&D 5ERavenloft4 - 6Yeni başlayanAlican DevelioğluOyunumuz bir Ravenloft oyunundan bekleneceği üzere karanlık bir temada ilerleyecektir.
Geçmişin gölgeleriStaw Wars revised d20Korriban6Yeni başlayanÖmer Orkun OktayBody horror, klostrofobi
Gizemli Savaşçının LanetiWarhammer Fantasy 2eOld World5TecrübesizCanay BozkuşOyun sırasında küfürler olabilir
Dawn or Dusk? Last Desperate AssaultD&D 3.5Generic4Yeni başlayanMehmet Umut GökkoyunOyun bir Necropolis'te geçeceği için bazı kan ve vahşet görüntülerine sahip olabilir fakat oyuncu isteğine göre bu sahneler detaylandırılmayabilir veya es geçilebilir.
Ormanın HuzuruDnD 5eSvilland4-5Yeni başlayanMetin ÜnüvarÇok az miktarda Gore.
Cognitive Glitchcyberpunk REDNight City4-5Yeni başlayannur yılmazuyuşturucu kullanımı, halisünasyonlar, şiddet içeriği
Mossley MalikânesiD&D 5eForgotten Realms5TecrübesizFurkan ÜnalTemadan dolayı canavar ve mekan tasvirleri ürpertici gelebilir belki.
Kız Kulesindeki YadigarD&D 5e (PHB)Historica Arcanum (Osmanlı Devri D&D)4-5Yeni başlayanİlker ÖzgüngörOsmanlı, Din ve Etnik RP
Reinforcement to NagenhofWarhammer Fantasy 2nd EditionOld World6FRP ÜstadıTaha ResuloğullarıSavaş sahnelerini anlatabilmek için gore ve cinsel öğeler çok detaya girmeden bahsedilecektir.
Düzlemden kaçışdnd 3.5Homebrew3-5TecrübeliCem özyurtAracnophobia
The Heist Beyond the SeasDnD 5eFR4-6Yeni başlayanOnur Öneyundeadler
Do not Go Gently into that Good NightHunter the ReckoningWorld of Darkness (oWoD)4-5Yeni başlayanAnıl Utku IlgınDoğal afet sonrası insanlar ve yerleşim yerleri, şiddet, kan, uyuşturucu, ölüm.
Ölümün ÖlümüPathfinder 2EEberron4-5TecrübeliAli Kutlu DurşenHassas içerik olmayacak.
Resurrect The DarknessDnd 5eCustom5Yeni başlayanArdahan BilicanUndead yaratıklar ve ölü canlandırma ve genel fiziksel şiddet dışında hassas olabilecek içerik yok
You Only Die TwicePathfinder 1eGolarion4-5TecrübesizMert YiğitOyun undead temalı olduğu için belli oranda kölelik, cannibalism tasvirleri içerebilir. Ayrıca böcek fobisine sahip insanlar için uygun olmayabilir.
Flooded King's CourtPathfinder 2eGolarion/Pathfinder4-5TecrübesizAlper Mert EkiciYoktur.
Goblin Raiders Gone MadD&D 5th EditionSword’s Coast4-6Yeni başlayanLevent PostalcıoğluGore, mutasyon, cinayet, kan, vahşet vs.
Emberbroom Malikanesi'nin SırlarıD&D 5eRavenloft4-6TecrübesizRamazan TunçOyuncuların karşısına çıkacak hikaye ölüm, cinayet, işkence, yetişkinlere ve çocuklara uygulanan psikolojik şiddet gibi temalar içerebilir.
Koyu Kırmızı LanetVampire the Masquerade 20th Anniversary EditionVtM settingi 1930lar(biraz alternatif)3Yeni başlayanBatuhan Deniz Tepecikkan ve şiddet içerikli, küfür içerebilir
Battışehir'de Bahtı BatıklarCall of Cthulhu 7th editionSanayi devrimi sonrası gerçek dünya4TecrübeliFehmi Deniz YurttabirgülOyun korku oyunudur. Ölüm, vahşet gibi unsurlar işlenir.
ArafkaraSorcerer (d10 - old WoD)WoD4-5TecrübesizUğur Kılıç

Oyun AdıSistemSettingOyuncu SayısıOyunculardan Beklenen Tecrübe MiktarıGM AdıOyundaki Hassas İçerikler
Battışehir'de Bahtı BatıklarCall of Cthulhu 7th editionSanayi devrimi sonrası gerçek dünya4TecrübeliFehmi Deniz YurttabirgülOyun korku oyunudur. Ölüm, vahşet gibi unsurlar işlenir.
Into DarknessD&D 3.5Ravenloft4-6 (8)TecrübeliA. Emre ÇobanoğluKlasik bir Ravenloft oyunundan beklenebileceği seviyede rahatsız edici öğe içerir.
Missing AgentD&D 5ERavenloft4-6Yeni başlayanAlican DevelioğluOyunumuz bir Ravenloft oyunundan bekleneceği üzere karanlık bir temada ilerleyecektir.
Kara BulutlarD&D 5eForgotten Realms5TecrübesizOnur SÖYLEMEZSavaş(kan, ölüm vs.), kolostrofobik olaylar yaşanabilir, canavar ve yaratıklar.
Canavarın İzindefatekendi settingim3Yeni başlayanEfe Korkmazcinayet, küfür olacak
Dağın ParmaklarıD&D 5eForgotten Realms3-5Yeni başlayanCemre ÖzdoğanOyunumda hassas içerik(gore) barınmamaktadır.
Dernelia - Beklenmedik görevFate CondensedCustom: Dernelia4Yeni başlayanBerkand GökOyun içerisinde çocuk, kan, küfür ve benzeri ögeler ile karşılaşılabilir.
The Forgotten Citadel of BrunswickFATEGeneric - Urban Fantasy3-5Yeni başlayanEsen ÖzbayCinayet, az miktarda kanlı içerik (PG13)
Korsan SavaşlarıD&D 3.5Forgotten realms3-6TecrübeliCAN DELİKOÇZarlar ve karakter kağıtları dışında ki her şey hayal gücünüze ve benim anlatımıma kalıcak.
Kız Kulesindeki YadigarD&D 5e (PHB)Historica Arcanum (Osmanlı Devri D&D)4-5Yeni başlayanİlker ÖzgüngörOsmanlı, Din ve Etnik RP
geçmişin günahlarıD&D 3.5Homebrew6TecrübesizÖmer Orkun Oktayzombi, undead vs, vs.
Azap ÇemberiD&D 5eInnistrad (MTG evreni)5TecrübesizAlper "kara" ŞahinYok
The Labyrinth of Hungry GhostsPathfinder 1st edGolarion4-5TecrübesizDuhan Cengiz.
Resurrect The DarknessDnd 5eCustom5Yeni başlayanArdahan Bilicanönceki cevabımla aynı
ARE YOU HAPPY CITIZEN?ParanoiaParanoia4-6Yeni başlayanÖzgecan ZavarAz miktarda gore olabilir.
KAÇIŞD&D 5eCustom5TecrübeliArda BilişikKan, vücut parçaları ve kadavralar.
Emberbroom Malikanesi'nin SırlarıD&D 5eRavenloft4-6TecrübesizRamazan TunçOyuncuların karşısına çıkacak hikaye ölüm, cinayet, işkence, yetişkinlere ve çocuklara uygulanan psikolojik şiddet gibi temalar içerebilir.
QRT-HDSTVampire the Dark Ages (d10 - old WoD)Old WoD4TecrübeliUğur Kılıç