top of page

SPONSORLARIMIZ

Logo_edited.png

DRS PUBLISHING

2017 senesinden beri uluslararası TTRPG alanında 6 başarılı Kickstarter projesine ve 14 kitaba imza atmış olan Dream Realm Storytellers, birlikte çalışan ve birlikte oyun oynayan 8 humanoid'dan oluşuyor. Beraber kitap yazan, oyun üreten bu arkadaşlar sevdikleri işi yaparak TTRPG dünyasına katkıda bulunmaya devam etmek istiyor.

d12Logo-clean-medium_edited.png

D12 MACERA

D12 Macera 3 arkadaşın RPG'ler ve geek kültürü üzerine podcast, yayın, etkinlik ve canları ne isterlerse ona el attıkları bir girişim. Yaklaşık 5 senedir yaptıkları ve "Biz sıfırdan anlatmaya başlamayacağız, kendi dinlemek istediğimiz şekilde Pathfinder RPG konuşacağız!" şeklinde başlayan ve sonrasında bir sürü farklı sistemin, konseptin konuşulduğu TTRPG podcastleri d12Podcast Türkçe üretilmiş en iyi içeriklerden birisi. Bu sene de bu sevgili ekip METUCON'un Medya Sponsoru.

Asset 1_4x.png

NEOTROY GAMES

NeoTroy Games 2015'te kurulmuş bir kutu oyunu firmasıdır. Ülkemizde 1940'lardan kalmış bir kaç antik kutu oyunu dışında da oyunlar oynansın diye uğraşan NeoTroy, 8 senede alt kültüre uzak yakın fark etmeksizin alakası olan herkesin masasında en az bir kere bulunmuş Munchkin, Epic Büyü Savaşları, Catan, Carcassonne ve Direniş gibi müthiş oyunları dilimize ve masalarımıza kazandırmıştır. İşlerini müşteri odaklı ve ekonomik olarak ulaşılabilir olarak yapmaya çalıştıkları için de her kutu oyunu geekinin kalbinde özel bir yerleri vardır. NeoTroy Games bu Sene METUCON'un ödül sponsoru.

Varlk_1 (1).png

NICHE ATÖLYE

Niche Atölye, müşterilerine özgün kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunmayı misyon edinmiş, 4 kişilik ekibiyle Ankara Sokullu'da küçük dükkanı, Aşıkpaşa'da ise keyifli atölyesiyle fason kesim hizmeti veren, tasarım ve e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Lazer kesim makinesiyle ürettiği ahşap ve pleksiden yapılmış ürünleriyle kendine özgü bir tarz yaratırken Ankara'da dekorasyon ve tasarım sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. 

bapic.png

BİLGE ADAM

İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler üzerine eğitim veren BilgeAdam Akademi, alanında Türkiye’nin en köklü ve en büyük kurumudur. Sadece teorik değil, pratik tecrübeye de sahip eğitmenleri ile sıkıcı olmayan, uygulamaya yönelik ve keyifli eğitimler verir. Binlerce mezunuyla Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji eğitimleri kurumu olan BilgeAdam Akademi, bireysel ve kurumsal eğitimlerini İstanbul (Kadıköy, Maslak) ve Ankara‘daki 3 şubesinde sürdürmektedir.

bottom of page