top of page

Miraj

Mehmet Emre Soyak

Sistem:

Kara Zar

Setting:

Hiç Bitmeyen Efsaneler

Oyuncu Sayısı: 

3-5

Süre:

5 Saat

Miraj

Tecrübesiz (Daha önce TTRPG oynamamış)
Düşük Tecrübeli (Daha önce bir veya birkaç kere TTRPG oynamış; oynatılacak sistemde tecrübesiz
Orta Tecrübeli (Daha önce birçok kez TTRPG oynamış; oynatılacak sistemde tecrübesiz)

Tecrübe Gereksinimi:

Tanıtım Yazısı:

“Büyük kum tepeleri ve kızıla boyanmış gökyüzü altında, farklı diyarlardan gelen yorgun yolcular, ateşin etrafında bir araya gelmiştir. Uygarlığın sınırları ufuklarının ardında kalmış, üyeleri ise bu soğuk çöl gecesinde çadırlarından çıkıp yemeklerini paylaşmaktadır. Çöl, rüzgarlar eşliğinde şarkılarını söylerken, ateş başı anlatılan hikayeler, sırtlarını döndükleri tepelerde adeta canlanıyordur. Gök kararıp, yıldızlarla donandığında, anlatılacak son bir hikaye kalmıştır."

Merhaba.

Kara Zar sistemiyle oynatılacak bu oyun, hem yeni başlayanlar hemde uzun süredir oyun oynayan herkes için uygundur (Tabi benimle iletişime geçmenizi de rica ederim). Oyun Hiç Bitmeyen Efsaneler adındaki fantastik bir diyarda geçmektedir.

Amacım sistem mekanikleriyle kimseyi boğmak değil, ama oynayan kişinin bilgi ve birikimine bağlı olarak sistemi aktif olarak da kullanacağım.

Eğer daha evvel oyun oynamışsanız, isterseniz daha evvel oynattığınız karakterleri bu oyunda oynayabilirsiniz. Oynamadıysanız, size hazırlayacağım karakterler üzerinden maceramızı oynayabileceğimizi düşünüyorum.

Herkese iyi eğlenceler.

İsteyenler için, oyunun eski versiyonunun yazılı olduğu bir pdf var. Ayrıca oyunla alakalı bilgilerini de bu adresden paylaşacağım.

http://karazar.gecedivani.com/ ve https://www.facebook.com/Kara.Zar

Bu adreslerden ulaşabilirsiniz.

emresoyak@gmail.com

Hassas İçerik:

Oyun bazı korku öğeleri içerebilir.

bottom of page