top of page

Sponsorlarımız

Metuconu yaparken bizi yalnız bırakmayan, bizden desteklerini esirgemeyen, her konuda yardımcı olan sponsorlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bilim Kurgu ve Fantezi alt kültürlerini yaymakta yanımızda olan sponsorlarımızla sizleri de tanıştırmak isteriz.

Sponsorluk görüşmeleri için: sponsor@metucon.org

noir-logo.png

Noir Card Game

Noirbrough'ya Hoş Geldiniz ! Noir Card Game, 1920'li yıllarda Amerikan Mafya hikayelerini konu alan bir kart oyunudur. 27 Nisanda METUCON'da çıkış yapacak olan Noir CG METUCON'un genel sponsorlarından.

neotroy-logo.png

Neotroy Games

NeoTroy Games 2015'te kurulmuş bir kutu oyunu firmasıdır. Ülkemizde 1940'lardan kalmış bir kaç antik kutu oyunu dışında da oyunlar oynansın diye uğraşan NeoTroy, 9 senede alt kültüre uzak yakın fark etmeksizin alakası olan herkesin masasında en az bir kere bulunmuş Munchkin, Epic Büyü Savaşları, Catan, Carcassonne ve Direniş gibi müthiş oyunları dilimize ve masalarımıza kazandırmıştır. İşlerini müşteri odaklı ve ekonomik olarak ulaşılabilir olarak yapmaya çalıştıkları için de her kutu oyunu geekinin kalbinde özel bir yerleri vardır. NeoTroy Games bu sene METUCON'un ödül sponsorlarından.

frpnet-logo-kare.png

FRPNET

21 senedir TTRPG alt kültürünün Türkiyedeki ana medyası olan FRP'net her sene olduğu gibi bu sene de Basın Sponsoru olarak METUCON'a destek veriyor.

bam-logo.png

Bam Cafe

Geniş oyun kütüphanesi ve yiyecek & içecek menüsüyle kutu oyunu severlerin Ümitköydeki buluşma yeri haline gelmiş BAM Cafe METUCON'un genel sponsorlarından.

kene logo.jpeg

Kene Yapım

İttihat, İhtilal ve İntkılap oyunlarının yapımcısı Kene Yapım, Metucon ve Bardic Inspiration Fanzinin Metucon Özel Sayısının sponsoru.

frostline-logo_edited.png

Frostline Games

Kendini destansı oyunlar yapmaya adamış; Karanlık Çağın Kahramanları, Naipler ve Dünyalar Savaşı gibi oyunlara imza atmış Frostline Games METUCON genel sponsorlarından.

Logo_edited.webp

DRS Publishing

2017 senesinden beri uluslararası TTRPG alanında 6 başarılı Kickstarter projesine ve 14 kitaba imza atmış olan Dream Realm Storytellers, birlikte çalışan ve birlikte oyun oynayan 8 humanoid'dan oluşuyor. Beraber kitap yazan, oyun üreten bu arkadaşlar sevdikleri işi yaparak TTRPG dünyasına katkıda bulunmaya devam etmek istiyor.

Geçmişteki Sponsorlarımız

bottom of page