top of page

Star Signals

Aydın Mercan

Sistem:

Pathfinder 2e

Setting:

Golarion

Oyuncu Sayısı: 

4-6

Süre:

4-5 Saat

Star Signals

Düşük Tecrübeli (Daha önce bir veya birkaç kere TTRPG oynamış; oynatılacak sistemde tecrübesiz.
Orta Tecrübeli (Daha önce birçok kez TTRPG oynamış; oynatılacak sistemde tecrübesiz)
Sistemde Tecrübeli (Daha önce birçok kez TTRPG oynamış; oynatılacak sisteme temel olarak hakim)

Tecrübe Gereksinimi:

Tanıtım Yazısı:

Rota Merbottom'a! En büyük ticari faaliyeti kıyı balıkçılığı olan Merbottom; feyli ormanları, goblinleri ve deneyimsiz simyacıları ile sıradan, sakin ve maceracıların normalde yönünü çizmediği bir şehir.

Ancak sıradan bir günün akşamında, kutup yıldızının bölge sınırlarında gözlemlenememesi ile her şey değişti. Goblin faaliyetleri bir orman yangını kızgınca yanmaya başlamıştı ve göklerde daha fazla yıldızların kaybolması ile bu parlama, Merbottom muhafızlarının bile küçümseyerek uğraştığı goblin baskınlarından da tehlikeli bir şekil aldı.

Bu tutuşmanın ortasında Golarion'nun her kıtasındaki bilgelerce saygıyla anılan arkeolojist Geshe Karsızejder, en son bir maceracı grubu ile çatışmaların sınırlarında bulunan bir harabesine gittiği görüldü.

Sekiz kıtanın her akademisinden gelen ısrarlar sonucunda Pathfinder Society, yardım etmek üzere bir maceracı grubu göndermeyi kabul eder. Ancak, goblinleri büyük bir sorun olarak görmediklerinden dolayı Merbottom mevzuatı, initiate testi olarak üstünüze düştü.

Yıldızsız denizlerde güçlükle dolaşarak gelen partimiz Geshe'yi kurtarabilecek ve yıldızların kaybolması ardındaki sırrı bulabilecek mi?

Hassas İçerik:

Fanaticism, Body Transformation, Implied Torture (possibly, buyuk ihtimal degistirdim implied olsa da)

bottom of page