top of page
joshua-martel-mitlogo.jpg

Oyun Kayıt Sayfasına
Hoşgeldiniz

Merhaba. Metucon’da sizi bir Game Master olarak aramızda görmekten ve bu alt kültürü sizinle birlikte paylaşmaktan multuluk duyacağız. Umuyoruz bu sizin için de güzel ve unutulmaz bir deneyim olacaktır. Oyun kaydınızı yapmadan önce etkinlik işleyişine dair aşağıdaki maddeleri okumanızı rica ediyoruz.

  •  FRP etkinliği 11.00’de başlamakta ve 5.30’da bitmektedir. Başlangıç saatinde etkinlik alanında olmaya ve oyununuzu bitiş saatinden önce oyunu sonlandırmış olmaya özen gösterin. Masanız erken toplanırsa tabii ki erkenden de başlayabilirsiniz.

  • Oyun kayıt formunda istediğiniz oyuncuların tecrübeleri sorulacaktır. Katılımcı sayısı ve tercihleri elverdiğince istediğiniz tecrübede oyuncuları seçmeye çalışacağız. Ancak sisteminize veya settinginize hakim yeterli sayıda tecrübeli oyuncu olmayabilir. Bu sebeple masanıza gelecek oyuncuların tecrübesiz FRP oyuncuları da olabileceğini göz önünde bulundurunuz. Eğer istediğiniz spesifik standartlar varsa bunu tanıtım yazınızda da belirtebilirsiniz.

  • Çoğu CON gibi METUCON oyunları da hepimizin yılda bir kez deneyimleyebildiği bir etkinlik. Bu sebeple, tema, stil ve konudan bağımsız olarak gm'lerin de oyunları hazırlarken özenli davranmasını temenni ediyoruz. Zamanlama bakımından tavsiyemiz, oyun süresi en az 4 saat olan bir oyun hazırlamanızdır.

  • İki günde farklı oyun oynatacaksanız ikisi için ayrı başvurular yapınız. Ancak aynı oyunu iki gün de oynatacaksanız kayıt formundaki ilgili seçeneği işaretlemeniz yeterlidir.

  • Yazdığınız oyunun "Fae Realm" temasında bir oyun olması etkinliğin bütünlüğü açısından iyi bir seçimdir. Ancak temaya ait bir oyun yazma zorunluluğunuz yoktur. İstediğiniz temada ve türde bir oyun hazırlayabilirsiniz.

  •  Eğer dışarıdan katılım sağlayacaksanız. Kampüse girebilmek için ziyaretçi formu doldurmanız gerekmektedir. Forma "linktr.ee/odtubkft" adresindeki "Ziyaretçi Kayıt Formu" bölümünden ulaşabilirsiniz

  •  Metucon öncesinde sosyal medya hesaplarımız oldukça yoğun olmaktadır. Bu sebeple FRP etkinliğine özel herhangi bir sorunuzda aşağıdaki numaradan, Whatsapp  üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  •  Ardahan Bilican: +90 535 246 30 07

bottom of page